V Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek w Jasieniu.

Uczniowie z naszej szkoły kolejny raz brali udział w konkursie śpiewania kolęd i pastorałek. W tegorocznym konkursie uczestniczyło 63 wykonawców z kilkunastu szkół powiatu bytowskiego. Nasi wychowankowie spisali się na przysłowiową "szóstkę". Nikola Knopik zaśpiewała kolędę "Przybieżeli do Betlejem", Sara Owśnicka zaprezentowała pastorałkę "O Gwiazdo Betlejemska". Kolęda "Ach ubogi żłobie" w wykonaniu Kingi Jutrzenka-Trzebiatowskiej nagrodzona została wyróżnieniem. Kolejne wyróżnienie wywalczył Hubert Jutrzenka-Trzebiatowski za wykonanie kolędy "A wczora z wieczora". Gratulujemy!

Zdjęcia można obejrzeć tu kliknij, aby obejrzeć lub pobrać