Rozstrzygnięcie konkursów świątecznych ''Christmas tree'' i ''Christmas card''.

W szkolnych konkursach świątecznych z języka angielskiego wzięło udział ponad 30 uczniów. Młodsi uczestnicy ozdobili róznymi technikami plastycznymi wydrukowane choinki. Starsi uczniowie przygotowali kartki świąteczne z życzeniami w języku angielskim.

W kategorii: odział przedszkolny - kl.I, 1 miejsce zajęła Julia Butkiewicz, 2 - Karol Grzywacz, a 3 - Milena Mucha. W kategorii: kl.II - kl.III, 1 miejsce zajęła Nikola Cieszyńska, 2 - Gracjan Owśnicki, 3 - Nicole Piątek. Uczniowie kl.IV - VI: 1 miejsce - Rafał Kędra, 2 - Weronika Kolińska, 3 - Ewelina Szymańska. Klasy VII - 3 G: wyróżnienie otrzymała Weronika Borowska.

Gratulujemy!