Tutaj powinien być opis

Akcja charytatywna: "Kartka dla Seniora".

      

     „Nigdy nie jest tak, żeby człowiek czyniąc dobrze drugiemu, tylko sam był dobroczyńcą. Jest równocześnie obdarowywany, obdarowany tym, co ten drugi przyjmuje z miłością.” Jan Paweł II

       Kartki świąteczne jeszcze bardziej mówią nam o zbliżających się świętach. Są pewnym symbolem, ludzie je zachowują od bardzo dawna nie tylko w naszym kraju.
Żyjemy dość szybko, ale zawsze zostaje coś, co wspomnimy przez długie lata, a jest to kartka świąteczna, dlatego nasi uczniowie również włączyli się w taką świąteczną akcję, której celem było przygotowanie kartek świątecznych dla podopiecznych Ośrodka Pomocy Społecznej „Leśna Oaza” w Słupsku. Dzisiaj wraz z 86 kartkami wybraliśmy się tam, aby obdarować wszystkich i życzyć im Wesołych Świąt.

Malowane , rysowane, wyklejane kartki trafiły do osób starszych, samotnych z nadzieją, że przyniosą radość i wywołają uśmiech na twarzach przed zbliżającymi się świętami. Było bardzo miło… Śmiech

 

Zdjęcia można obejrzeć tu kliknij, aby obejrzeć lub pobrać

  • "Trzy są sposoby zdobywania mądrości. Pierwszy to refleksja - to najbardziej szlachetny, nastepnie naśladowanie - jest on najłatwiejszy, a trzeci to doświadczenie - najbardziej gorzki ze wszystkich."

  • |
  • " Kto nabytą wiedzę pielegnuje, a nową bez ustanku zdobywa, ten może być nauczycielem innych "