Bal Karnawałowy w klasach 0-3

Tegoroczny Bal Karnawałowy zorganizowany został pod hasłem "Kapeluszowy zawrót głowy". Wszyscy bawili się wspaniale a wykonane przez dzieci fantazyjne nakrycia głowy wzbudziły zachwyt! Tak kolorowo i "kapeluszowo" nie było dawno w naszej szkole! Twórcy najciekawszych kapeluszy zostali nagrodzeni maskotkami i słodyczami. Postanowiliśmy nagrodzić następujące maluchy:

Maja Mucha - kapelusz "Kwiatowy poniedziałek", Oliwier Durawa - kapelusz "Smakotek-Pychotek", Wiktor Durawa kapelusz "Kolorowe samoloty", Igor Grzywacz - kapelusz "Wesoły ogródek", Karol Grzywacz - kapelusz "Złoto w trawie", Milena Mucha "Niebieski Dwurożec", Gracjan Grzywacz "Mały Indianin", Nikodem Kosecki - kapelusz "Szalony Renifer", Julka Butkiewicz "Kolorowy ptak".  Dzieciom i rodzicom gratulujemy fantastycznych pomysłów! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z dzisiejszej imprezy!

Zdjęcia można obejrzeć tu kliknij, aby obejrzeć lub pobrać